No. 15 — Bleu — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 15 — Bleu

50 ml
300,00 Kč
Přejít na informace o produktu
No. 15 — Bleu — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 15 — Bleu

50 ml

Inspirováno vůní Bleu de Chanel

Originál od DUPPO s vlastní identitou

No. 15 — Bleu
No. 15 — Bleu
Bleu de Chanel
Bleu de Chanel · Coco Chanel

No. 15 — Bleu je parfém, který jsme vytvořili sami a který má vlastní charakter. Bleu de Chanel uvádíme jen pro orientaci, abyste si snáz představili směr vůně.

2+1 ZDARMA
00h 00m 00s

Zkombinujte libovolné 3 parfémy a 1 z nich máte zdarma.

3 parfémytedy 200,00 Kč za parfém 900,00 Kč 600,00 Kč

Sleva se v košíku uplatní automaticky.

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

Doručíme do —, když objednáte do —

Skladem – rychlé odeslání

Tento parfém máme skladem, připravený k odeslání.

Objednávky přijaté v pracovní dny do stanoveného času předáme dopravci ještě tentýž den, pozdější odesíláme následující pracovní den.

Jakmile zásilka opustí sklad, pošleme vám e-mailem číslo pro sledování zásilky.

Doručení kurýrem · zdarma od 1.000,00 Kč

Doručení zajišťuje expresní kurýrní služba, zásilka obvykle dorazí za 3–5 pracovních dnů od odeslání.

  • Doprava zdarma u objednávek od 1.000,00 Kč.
  • U nižších objednávek stojí doprava 89,00 Kč.
  • Číslo zásilky vám pošleme e-mailem, takže ji můžete sledovat.

Bezpečná platba online

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – bez příplatků:

💳 Kartou online – bezpečná šifrovaná platba s ověřením 3-D Secure, zpracovává ji Shopify Payments. Údaje o vaší kartě se k nám nikdy nedostanou a neukládají se.

Fakturu vám pošleme e-mailem, ať zaplatíte jakkoli.

Moderní pánská klasika, která sedí k obleku i k džínům. Citron, máta a růžový pepř otevírají vůni svěže a čistě, grapefruit se zázvorem a vetiverem jí dávají aromatickou energii a v základu se usadí santalové dřevo, cedr a kadidlo. Bleu nosíte ve dne do práce i večer do města, po většinu roku – a na kůži působí upraveně a sebevědomě.

Pokud máte rádi Bleu de Chanel od Coco Chanel, poznáte stejný směr. DUPPO No. 15 — Bleu je parfémovaná voda s 20% koncentrací, vyrobená v EU pro celodenní výdrž.

Vonný profil

Projekce
Střední
Výdrž
Dlouhotrvající
Roční období
Podzim, Léto, Zima
Vonná rodina
Vodní, Aromatické, Svěží, Dřevité
Příležitosti
Den, Večer

Vonná pyramida

Hlava
  • Citron
  • Máta
  • Růžový pepř
Srdce
  • Grapefruit
  • Vetiver
  • Zázvor
Základ
  • Santalové dřevo
  • Cedr
  • Kadidlo
Specifikace
Typ
Eau de Parfum
Koncentrace
EDP
Objem
50 ml
Vonná rodina
Vodní, Aromatické, Svěží, Dřevité
Určeno pro
Pro něj
SKU
DUP-EU-15
Doprava a vrácení

Zasíláme rychlým kurýrem, obvykle během několika pracovních dnů, a e-mailem vám pošleme odkaz pro sledování zásilky. Od částky uvedené v košíku máte dopravu zdarma. Zaplatit můžete online kartou nebo, kde je to možné, na dobírku. Neotevřené parfémy můžete vrátit do 14 dnů od doručení.

Zblízka

Detaily, které ucítíte v dlani

DUPPO eau de parfum 50 ml
Náš příběh
Parfémový dům DUPPO

DUPPO vzniklo z jednoduché myšlenky: skvělý parfém by neměl být vzácným luxusem. Zkoumáme vůně, které lidé milují nejvíc, od niche parfumérií po klasiky velkých značek, a vytváříme na ně vlastní interpretace.

Každá vůně je Eau de Parfum s koncentrací 20 % a více, vyrobená v EU a plněná do černostříbrného flakonu 50 ml. Nezaměnitelný charakter, výrazná stopa, férová cena.

Objevte DUPPO
Ze stejné vonné rodiny

No. 116 — Platine Libre

No. 116 — Platine Libre

Pro ni50 ml

Inspirováno vůní Libre L’Absolu PlatineYves Saint Laurent
Libre L’Absolu Platine

Bergamot · Mandarinka

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

No. 37 — Why

No. 37 — Why

Pro něj50 ml

Inspirováno vůní Y IntenseYves Saint Laurent
Y Intense

Zázvor · Bergamot

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

No. 31 — SVG Elixir

No. 31 — SVG Elixir

Pro něj50 ml

Inspirováno vůní Sauvage ElixirDior
Sauvage Elixir

Skořice · Muškátový oříšek

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

No. 30 — SVG

No. 30 — SVG

Pro něj50 ml

Inspirováno vůní SauvageDior
Sauvage

Bergamot · Pepř

300 Kč
(6,00 Kč/ml)