No. 27 — Male — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 27 — Male

50 ml
300,00 Kč
Přejít na informace o produktu
No. 27 — Male — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 27 — Male

50 ml

Inspirováno vůní Le Male

Originál od DUPPO s vlastní identitou

No. 27 — Male
No. 27 — Male
Le Male
Le Male · Jean Paul Gaultier

No. 27 — Male je parfém, který jsme vytvořili sami a který má vlastní charakter. Le Male uvádíme jen pro orientaci, abyste si snáz představili směr vůně.

2+1 ZDARMA
00h 00m 00s

Zkombinujte libovolné 3 parfémy a 1 z nich máte zdarma.

3 parfémytedy 200,00 Kč za parfém 900,00 Kč 600,00 Kč

Sleva se v košíku uplatní automaticky.

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

Doručíme do —, když objednáte do —

Skladem – rychlé odeslání

Tento parfém máme skladem, připravený k odeslání.

Objednávky přijaté v pracovní dny do stanoveného času předáme dopravci ještě tentýž den, pozdější odesíláme následující pracovní den.

Jakmile zásilka opustí sklad, pošleme vám e-mailem číslo pro sledování zásilky.

Doručení kurýrem · zdarma od 1.000,00 Kč

Doručení zajišťuje expresní kurýrní služba, zásilka obvykle dorazí za 3–5 pracovních dnů od odeslání.

  • Doprava zdarma u objednávek od 1.000,00 Kč.
  • U nižších objednávek stojí doprava 89,00 Kč.
  • Číslo zásilky vám pošleme e-mailem, takže ji můžete sledovat.

Bezpečná platba online

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – bez příplatků:

💳 Kartou online – bezpečná šifrovaná platba s ověřením 3-D Secure, zpracovává ji Shopify Payments. Údaje o vaší kartě se k nám nikdy nedostanou a neukládají se.

Fakturu vám pošleme e-mailem, ať zaplatíte jakkoli.

Ikonická pánská svěžest s hřejivým jádrem. Levandule, máta a bergamot vůni otevírají čistě, jako po holení, skořice s kmínem v srdci přidávají kořeněný nádech a vanilka se santalovým dřevem a cedrem se na pokožce rozvinou do sladkého, návykového dojezdu. Male je denní parfém pro léto i zimu – vždy upravený, vždy sebejistý.

Inspirováno vůní Le Male od Jean Paul Gaultier. No. 27 — Male je parfémovaná voda s 20% koncentrací, vyrobená a plněná v EU pro celodenní výdrž.

Vonný profil

Projekce
Silná
Výdrž
Dlouhotrvající
Roční období
Léto, Zima
Vonná rodina
Svěží, Orientální
Příležitosti
Den

Vonná pyramida

Hlava
  • Levandule
  • Máta
  • Bergamot
Srdce
  • Skořice
  • Kmín
Základ
  • Vanilka
  • Santalové dřevo
  • Cedr
Specifikace
Typ
Eau de Parfum
Koncentrace
EDP
Objem
50 ml
Vonná rodina
Svěží, Orientální
Určeno pro
Pro něj
SKU
DUP-EU-27
Doprava a vrácení

Zasíláme rychlým kurýrem, obvykle během několika pracovních dnů, a e-mailem vám pošleme odkaz pro sledování zásilky. Od částky uvedené v košíku máte dopravu zdarma. Zaplatit můžete online kartou nebo, kde je to možné, na dobírku. Neotevřené parfémy můžete vrátit do 14 dnů od doručení.

Zblízka

Detaily, které ucítíte v dlani

DUPPO eau de parfum 50 ml
Náš příběh
Parfémový dům DUPPO

DUPPO vzniklo z jednoduché myšlenky: skvělý parfém by neměl být vzácným luxusem. Zkoumáme vůně, které lidé milují nejvíc, od niche parfumérií po klasiky velkých značek, a vytváříme na ně vlastní interpretace.

Každá vůně je Eau de Parfum s koncentrací 20 % a více, vyrobená v EU a plněná do černostříbrného flakonu 50 ml. Nezaměnitelný charakter, výrazná stopa, férová cena.

Objevte DUPPO
Ze stejné vonné rodiny

No. 7 — Sex Vanille

No. 7 — Sex Vanille

Unisex50 ml

Inspirováno vůní Vanilla SexTom Ford
Vanilla Sex

Hořká mandle · Vanilka

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

No. 46 — Hypnotique

No. 46 — Hypnotique

Pro ni50 ml

Inspirováno vůní Hypnotic PoisonDior
Hypnotic Poison

Meruňka · Švestka

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

No. 164 — Euphorie

No. 164 — Euphorie

Pro ni50 ml

Inspirováno vůní EuphoriaCalvin Klein
Euphoria

Granátové jablko · Fialka

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

No. 101 — Leather Ombre

No. 101 — Leather Ombre

Pro něj50 ml

Inspirováno vůní Ombre LeatherTom Ford
Ombre Leather

Kardamom · Jasmín sambac

300 Kč
(6,00 Kč/ml)