Kolekce

Orientální

Ambra, pryskyřice, kadidlo a balzámy. Nejtěžší vůně v nabídce – vydrží nejdéle a mají největší projekci, proto jich naneste méně, než si myslíte.

42 parfémů

Přejít na seznam výsledků

Aktivní filtry:

42 položek

Filtr

Aktivní filtry:

  • No. 7 — Sex Vanille

    No. 7 — Sex Vanille

    Unisex50 ml

    Inspirováno vůní Vanilla SexTom Ford
    Vanilla Sex

    Hořká mandle · Vanilka

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 46 — Hypnotique

    No. 46 — Hypnotique

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní Hypnotic PoisonDior
    Hypnotic Poison

    Meruňka · Švestka

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 164 — Euphorie

    No. 164 — Euphorie

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní EuphoriaCalvin Klein
    Euphoria

    Granátové jablko · Fialka

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 101 — Leather Ombre

    No. 101 — Leather Ombre

    Pro něj50 ml

    Inspirováno vůní Ombre LeatherTom Ford
    Ombre Leather

    Kardamom · Jasmín sambac

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 8 — Noir

    No. 8 — Noir

    Unisex50 ml

    Inspirováno vůní Noir de NoirTom Ford
    Noir de Noir

    Šafrán · Černá růže

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • Kupte 2, třetí zdarma3 parfémy, zaplatíte 2Vložte do košíku libovolné 3 parfémy a zaplaťte jen 2. Platí pro všechny parfémy.Vyberte 3 parfémy
  • No. 74 — Angelique

    No. 74 — Angelique

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní AngelThierry Mugler
    Angel

    Bergamot · Tropické ovoce

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 73 — Pretty Girl

    No. 73 — Pretty Girl

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní Good GirlCarolina Herrera
    Good Girl

    Mandle · Tuberóza

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 70 — Dark Opium

    No. 70 — Dark Opium

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní Black OpiumYves Saint Laurent
    Black Opium

    Růžový pepř · Hruška

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 68 — Orchid

    No. 68 — Orchid

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní Black OrchidTom Ford
    Black Orchid

    Lanýž · Ylang-ylang

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 6 — Alexandria

    No. 6 — Alexandria

    Unisex50 ml

    Inspirováno vůní Alexandria IIXerjoff
    Alexandria II

    Jablko · Skořice

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 56 — Addicted

    No. 56 — Addicted

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní AddictDior
    Addict

    Mandarinkový list · Jasmín

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 55 — Améthyste

    No. 55 — Améthyste

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní AlienThierry Mugler
    Alien

    Jasmín · Kašmírové dřevo

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarinka · Růžový pepř

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 5 — L'opera

    No. 5 — L'opera

    Unisex50 ml

    Inspirováno vůní OperaSospiro
    Opera

    Ovoce · Turecká růže

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Pro ni50 ml

    Inspirováno vůní Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Šafrán · Mandarinka

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 38 — Stronger for You

    No. 38 — Stronger for You

    Pro něj50 ml

    Inspirováno vůní Stronger with youArmani
    Stronger with you

    Kardamom · Růžový pepř

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 35 — Scandallo, Man

    No. 35 — Scandallo, Man

    Pro něj50 ml

    Inspirováno vůní Scandal Pour HommeJean Paul Gaultier
    Scandal Pour Homme

    Šalvěj · Mandarinka

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 32 — Black Man

    No. 32 — Black Man

    Pro něj50 ml

    Inspirováno vůní Man in BlackBvlgari
    Man in Black

    Rum · Koření

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 3 — Angel Noir

    No. 3 — Angel Noir

    Unisex50 ml

    Inspirováno vůní Angel's ShareKilian
    Angel's Share

    Koňak · Skořice

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 27 — Male

    No. 27 — Male

    Pro něj50 ml

    Inspirováno vůní Le MaleJean Paul Gaultier
    Le Male

    Levandule · Máta

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 24 — Bad Boy

    No. 24 — Bad Boy

    Pro něj50 ml

    Inspirováno vůní Bad Boy Le ParfumCarolina Herrera
    Bad Boy Le Parfum

    Konopí · Grapefruit

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 2 — Tobacco & Vanille

    No. 2 — Tobacco & Vanille

    Unisex50 ml

    Inspirováno vůní Tobacco VanilleTom Ford
    Tobacco Vanille

    Tabák · Koření

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 194 — Outland

    No. 194 — Outland

    Unisex50 ml

    Inspirováno vůní OutlandsAmouage
    Outlands

    Kardamom · Bergamot

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)
  • No. 195 — True Purpose

    No. 195 — True Purpose

    Pro něj50 ml

    Inspirováno vůní PurposeAmouage
    Purpose

    Bergamot · Růžový pepř

    299 Kč
    (5,98 Kč/ml)