No. 90 — Q Absolu — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 90 — Q Absolu

50 ml
300,00 Kč
Přejít na informace o produktu
No. 90 — Q Absolu — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 90 — Q Absolu

50 ml

Inspirováno vůní Q (intense)

Originál od DUPPO s vlastní identitou

No. 90 — Q Absolu
No. 90 — Q Absolu
Q (intense)
Q (intense) · D&G

No. 90 — Q Absolu je parfém, který jsme vytvořili sami a který má vlastní charakter. Q (intense) uvádíme jen pro orientaci, abyste si snáz představili směr vůně.

2+1 ZDARMA
00h 00m 00s

Zkombinujte libovolné 3 parfémy a 1 z nich máte zdarma.

3 parfémytedy 200,00 Kč za parfém 900,00 Kč 600,00 Kč

Sleva se v košíku uplatní automaticky.

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

Doručíme do —, když objednáte do —

Skladem – rychlé odeslání

Tento parfém máme skladem, připravený k odeslání.

Objednávky přijaté v pracovní dny do stanoveného času předáme dopravci ještě tentýž den, pozdější odesíláme následující pracovní den.

Jakmile zásilka opustí sklad, pošleme vám e-mailem číslo pro sledování zásilky.

Doručení kurýrem · zdarma od 1.000,00 Kč

Doručení zajišťuje expresní kurýrní služba, zásilka obvykle dorazí za 3–5 pracovních dnů od odeslání.

  • Doprava zdarma u objednávek od 1.000,00 Kč.
  • U nižších objednávek stojí doprava 89,00 Kč.
  • Číslo zásilky vám pošleme e-mailem, takže ji můžete sledovat.

Bezpečná platba online

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – bez příplatků:

💳 Kartou online – bezpečná šifrovaná platba s ověřením 3-D Secure, zpracovává ji Shopify Payments. Údaje o vaší kartě se k nám nikdy nedostanou a neukládají se.

Fakturu vám pošleme e-mailem, ať zaplatíte jakkoli.

Intenzivnější a smyslnější podoba šťavnaté ženskosti. Sicilský citron se třešní otevírají vůni sladce a svěže, jasmín s heliotropem tvoří pudrově květinové srdce a cedr s pižmem ji na pokožce elegantně ukotví. Q Absolu je dámský parfém na večery od jara do zimy – výrazný, ale stále nositelný.

Vůně je inspirována parfémem Q (intense) od D&G. DUPPO No. 90 — Q Absolu je parfémovaná voda s 20% koncentrací, vyrobená a plněná v EU.

Vonný profil

Projekce
Silná
Výdrž
Dlouhotrvající
Roční období
Jaro, Léto, Zima
Vonná rodina
Citrusové, Ovocné, Vanilkové
Příležitosti
Večer

Vonná pyramida

Hlava
  • Sicilský citron
  • Třešeň
Srdce
  • Jasmín
  • Heliotrop
Základ
  • Cedr
  • Pižmo
Specifikace
Typ
Eau de Parfum
Koncentrace
EDP
Objem
50 ml
Vonná rodina
Citrusové, Ovocné, Vanilkové
Určeno pro
Pro ni
SKU
DUP-EU-90
Doprava a vrácení

Zasíláme rychlým kurýrem, obvykle během několika pracovních dnů, a e-mailem vám pošleme odkaz pro sledování zásilky. Od částky uvedené v košíku máte dopravu zdarma. Zaplatit můžete online kartou nebo, kde je to možné, na dobírku. Neotevřené parfémy můžete vrátit do 14 dnů od doručení.

Zblízka

Detaily, které ucítíte v dlani

DUPPO eau de parfum 50 ml
Náš příběh
Parfémový dům DUPPO

DUPPO vzniklo z jednoduché myšlenky: skvělý parfém by neměl být vzácným luxusem. Zkoumáme vůně, které lidé milují nejvíc, od niche parfumérií po klasiky velkých značek, a vytváříme na ně vlastní interpretace.

Každá vůně je Eau de Parfum s koncentrací 20 % a více, vyrobená v EU a plněná do černostříbrného flakonu 50 ml. Nezaměnitelný charakter, výrazná stopa, férová cena.

Objevte DUPPO
Ze stejné vonné rodiny

No. 91 — Lost

No. 91 — Lost

Unisex50 ml

Inspirováno vůní Lost CherryTom Ford
Lost Cherry

Černá třešeň · Lékořice

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

No. 88 — Q

No. 88 — Q

Pro ni50 ml

Inspirováno vůní QD&G
Q

Citron · Krvavý pomeranč

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

No. 75 — La Belle Vie

No. 75 — La Belle Vie

Pro ni50 ml

Inspirováno vůní La vie Est BelleLancome
La vie Est Belle

Černý rybíz · Hruška

300 Kč
(6,00 Kč/ml)

No. 67 — So Blue

No. 67 — So Blue

Pro ni50 ml

Inspirováno vůní Light BlueD&G
Light Blue

Citron · Jablko

300 Kč
(6,00 Kč/ml)